Анатолій дімаров блакитна дитина повністю читати онлайн. Скачать Книгу Блакитна Дитина

Анатолій дімаров блакитна дитина повністю читати онлайн Rating: 7,9/10 918 reviews

Анатолій Дімаров Блакитна дитина

Анатолій дімаров блакитна дитина повністю читати онлайн

Микола з таємничим лицем відводив то одного, то другого набік і шепотів на вухо: — Вгадувати буде. Вище мені не вдавалося забратись. Дріжджі вмить вискакують із голови. Спустивши до води босі, посірілі від «курчат» ноги, він часто вимахував довгим прутом з прив'язаною до нього суровою ниткою. Нам дуже хотілося, щоб хлопчина впіймав рибину, і ми сиділи, принишклі, не відриваючи очей від води. Ми погодилися і босоногою ватагою посунули до хати. І начинку видно, — показує брат на те місце, де мама відрізала нам по шматочку пирога.

Next

Блакитна дитина (скорочено) читати скорочено

Анатолій дімаров блакитна дитина повністю читати онлайн

Аж ось із дідового двору появився качиний табунець. Розмахуючи кадилом, зробленим з баклажана, виступав попереду Микола, за ним я і Ванько несли на марах «покійника», а позаду, як і годиться, — качурова жінка. Кров, біль, страждання випали на долю дорослих, які зі зброєю в руках пішли на фронт. Я так ясно уявляю ту сутичку, що й сам починаю розмахувати сапкою, наче шаблюкою. Він бідкався, що не вистачить краму, що доведеться, мабуть, спеціально посилати гарбу до району. Щоночі снився один і той же сон: наче іду дорогою, збираю повні пригорщі гривеників і зсипаю до карнавки.

Next

Щира розповідь про власне дитинство (за повістю “Блакитна дитина”)

Анатолій дімаров блакитна дитина повністю читати онлайн

Пригадав уроки співу у вчителя музики, який, на мою бідну голову, був твердо переконаний, що таланти не родяться, а робляться і що навіть ослиська можна навчити мелодійно співати. Який же дурень дасть тепер дріжджі та ще й здачу? І тільки потім,років так за 10 викрилася правда про глиняні млинці. Кореспонденти нашого класу знайшли біографію А. Дістає по пиріжку, наливає молока: — Їжте, кошенята! Ванькова «світлиця» була біля самих воріт, на густому спориші, і ми залюбки гралися там. Вона подружилася з Сонькою з нашої компанії, і я туди не міг поткнутися, відчував себе самотнім і нещасним. Ми потихеньку зайшли до клуні, де сиділа квочка. Та на кого ж ти мене, сиротину, покида-а-єш? Коли я заглибився по коліна, Ванько, що стояв на сторожі, скомандував: — Досить! Пам'ятаю, як взимку, на великій перерві, наш п'ятий «Б» воював із шостим «А».

Next

Блакитна дитина (скорочено) українською мовою. Дімаров Анатолій. В форматі txt, fb2, epub, jar, doc

Анатолій дімаров блакитна дитина повністю читати онлайн

Оля раптом заявила, що хоче яблук, і я, віддавши другові книжні й картуз, поліз через паркан. І відразу ж натикаюся на щось колюче. Чи то Сергійко добре затямив мою пересторогу, чи я менше штурхав його, тільки ми витримали до Нового року, і ось уже сидимо в санях, закутані ковдрою, притулившись одне до одного. Не бити Сергійка я ніяк не міг. Важко переводячи подих, я лише киваю головою. Дістали груш-дичок тих, з яких мама робила начинку, вже не було , старанно потовкли їх і змочили водою. Весь свій вік — а жили вони дуже довго — чоловічки оті нічого не робили, бо їм не треба було ні їсти, ні пити, ані зодягатися.

Next

Скачать Книгу Блакитна Дитина

Анатолій дімаров блакитна дитина повністю читати онлайн

От у мене ніколи не заболить, хоч сто років свистітиму. У ній така прозора вода, що коли стати на високому березі та подивитись униз, то видно всю рибу. Врешті підвів голову і запитав: — А знаєш, чого в кози молоко холодне?. Зупинившись, гордовито спершись на сапку, оглянувся — і відразу наче хто відро крижаної води вилив на мою розпалену голову: захопившись, я вирубав до ноги не тільки пирій, але й помідори. Ми аж горіли бажанням підійти до неї ближче. Достатку у родині письменника не було.

Next

Щира розповідь про власне дитинство (за повістю “Блакитна дитина”)

Анатолій дімаров блакитна дитина повністю читати онлайн

Я вже з заздрістю дивлюся на товариша. І доки не щез місточок моєї пам'яті, буду ходити по ньому, хоча б він став такий вузенький, як лезо ножа. Та вони й не думали рухатися з місця. Дідова дочка пряде, а бабина все нічого не робить, а як прийдуть до дому, то ще й обмовить ту. «Може, саме приймаються», — утішав я себе і шпарко взявся до роботи. Оце моя стара напекла млинців з муки нового помолу, то пригощайтеся! І, виголодавшись у тих мандрах, підметеш усе, що на столі, та й поплентаєш сонно до ліжка, весь налитий солодкою втомою.


Next

Блакитна дитина (скорочено) — Анатолій Дімаров, читати стислий переказ онлайн. УкрЛіб : Українська Бібліотека

Анатолій дімаров блакитна дитина повністю читати онлайн

Ледве переждав, доки він скінчиться! Біг я додому так, наче за мною гналася вся ота тропічна нечисть, що про неї розповідала мама. З жахом переконуюся, що встиг забути, що ж маю купити. У родині письменника між дітьми і мамою панували щирі і довірливі стосунки. Кожен знає, що воно може любити, ненавидіти, хвилюватися, страждати, співчувати. Хай Галина Петрівна віддасть двадцять копійок, що не віддає. Ти, — скажу, — ти дала мені вчора покрутити за хвоста дохлу мишу? Я знаю: світ врятує доброта… А. Посеред ставка, тримаючись окремим гуртком, ковзаються чотири хлопці — багацькі синки.

Next

Анатолій Дімаров

Анатолій дімаров блакитна дитина повністю читати онлайн

Я обережно потягнув її до себе, і вона легко висмикнулася — внизу не було жодного корінця. Той шум був найстрашніший: здавалося, велетенська хвиля ось—ось наздожене нас, захльосне, закрутить у божевільному вирі. Гра «Мікрофон» - Чи варто робити добро? Наступного дня я прокинувся разом із сонцем. Брат мовчить, пасучи за мною очима. Сонька нипала по кімнатах, кричала: «Вилазь, я тебе бачу! Тоді чесний Ванько, перейшовши відразу на бік потерпілого, пішов у наступ і підчепив князеву дружину рогачем під ребра.

Next