Заповнений журнал щоденного облку роботи практичного психолога в школ. >>> Шелестова вчимося читати скачать бесплатно

Заповнений журнал щоденного облку роботи практичного психолога в школ Rating: 6,5/10 552 reviews

Журналы школьные

заповнений журнал щоденного облку роботи практичного психолога в школ

Потім я спитала Віку, чи можна мені забрати малюнки та попрощалася з дівчинкою та іншими учнями класу. Отже, за час проходження практики отримала досвід роботи практичного психолога в школі: ознайомилась с організацією роботи практичного психолога, нормативною документацією, функціональними вимогами до обов язків практичного психолога, закріпила знання щодо особливостей форм і методів роботи психолога в закладі освіти. Перспективний напрям націлений на розвиток, становлення індивідуальності кожної дитини, на формування її психологічної готовності до життя, і передбачає такі завдання: 1. Організація проведення навчальних занять з учнями навчаль­ ні курси, факультативи, психологічні гуртки, практикуми, тренінги тощо. Басса»: Інтерпретація тесту «Орієнтаційна анкета Б. Бажаним також є створення умов для лідирування, прояву організаторських якостей.

Next

Журналы школьные

заповнений журнал щоденного облку роботи практичного психолога в школ

Далі дівчинка намалювала малюнок, який складається з трьох дерев, кожне з яких підписане, чи молоде воно, чи старе, чи маленьке, чи велике, чи гарне та яким членом родини воно є: мати, братик, донька. Шляхами корекції для такого типу особистості є: створення умов для активної, емоційно насиченої діяльності, надання можливості вирішувати індивідуальні, цікаві, творчі завдання, але при цьому допомагати в рішенні групових і індивідуальних задач, а також слідкувати за тим, щоб навантаження учбове, виробниче і громадське було в розумних межах. Басса» - для аналізу результатів тестування дітей старшого шкільного віку з метою визначення векторів спрямованості особи. У емоційному плані нестримний, але почуття легко з являються та зникають або змінюються іншими, тому емоційні переживання, як правило, не глибокі, не зациклюється на внутрішніх переживаннях. Суб єктом мого дослідження стала дівчина - Головня Катерина 16 років. »: За підрахунком пропущених помилок «Методики вивчення рівня уваги у дітей шкільного віку Гальперін П. Обговорення актуальних питань з життєдіяльності шкільного колективу.

Next

Журналы школьные

заповнений журнал щоденного облку роботи практичного психолога в школ

Ця серiя присвячена книжцi Вчимося читати. Тварина за малюнком більш схожа на нейтральну, тобто можемо говорити про те, що дитина ідентифікує себе за значимістю, як нейтральну особу, але, все ж таки, присутність кликів звертає тварину і в бік загрозливої, що теж є показником характеру дитини та її відношення до себе та оточуючих. Але на противагу цьому завдання на умовиводи з аналогією даються дівчинці набагато складніше, тобто можемо казати про те, що дитині ще складно встановлювати логічні зв язки і відносини між поняттями. Створює та веде соціальний паспорт мікрорайону, банк даних на дітей за місцем проживання. Я дізналася, що Катерина активна, життєрадісна дівчина. Розповідь Елєніки про себе дуже допомогла мені при аналізі тесту «Орієнтаційна анкета Б. Стан обробки результатів психологічних обстежень та оформ­ лення висновків і рекомендацій.

Next

>>> Шелестова вчимося читати скачать бесплатно

заповнений журнал щоденного облку роботи практичного психолога в школ

З даного малюнку можна також зробити висновок, що дівчинка виховувалась за типом «гіпоопека», тобто батьки недостатньо приділяли уваги, турботи та любові дитині. З того, як саме розташовані дерева у якій послідовності на малюнку, ми можемо бачити, що у родині є конфлікт між Вікою 8 років та її молодшим братиком Богданом 4 роки. Використання знань про психологічну методику: «Опитувальник Айзенка»» - для аналізу результатів тестування дітей старшого шкільного віку з метою виявлення типу темпераменту та наданням рекомендацій щодо шляху корекційної роботи з дитиною. Я розповіла хлопчику стимульний матеріал для проходження тесту і запропонувала сам тест. Необхідно зазначити, що враховуючи результати з одного джерела: векторів спрямованості особи «Орієнтаційної анкети Б. Також про конфлікт можна казати судячи з того, що дівчинці більш за все сподобалося дерево-мати, тобто дівчинка дуже любить свою матір, потребує її уваги, любові та бажає більше часу проводити разом із нею і не сподобалося - дерево-братик, тому що братику приділяється більше уваги і любові на думку Віки.

Next

>>> Шелестова вчимося читати скачать бесплатно

заповнений журнал щоденного облку роботи практичного психолога в школ

«Брехня»: 1 бал , бачимо, що показники знаходяться у рамках норми. Форми та методи роботи шкільного психолога. Також результати методики можуть свідчити і про рівень відповідних знань у школяра. Тяжкість у всьому тілі, відчуття немочі. Реалізує ці завдання психолог у контакті з дітьми, педагогами, батьками. Самостійно планує роботу на навчальний рік і навчальний семестр. Дані отримані за субшкалами свідчать про те, що основним джерелом інтолерантності до невизначеності є саме складність проблеми.

Next

Журналы школьные

заповнений журнал щоденного облку роботи практичного психолога в школ

Доповідь завідувача цппср бондаренко Г. Я дізналася, що Елєніка активна, ексцентрична, цілеспрямована і працьовита дівчина. Процесс заполнения этого инструмента учёта педагогической работы и успеваемости учащихся контролируют вышестоящие органы, а закупка журналов для школы производится одновременно для всех классов. Збільшений відповідно до фігурою в цілому розмір голови тварини говорить про те, що випробуваний цінує раціональний початок можливо, і ерудицію в собі і оточуючих. Замбацявічене», що зазначені у протоколі обстеження: Бачимо, що дівчинка має середній рівень розумового розвитку 76,5 балів. Підвищена пітливість або навпаки озноб. Загальний рівень тривожності дитини склав за формулою:.

Next

Пам'ятка з вивчення стану роботи практичного психолога Робота з психологічного супроводу розвитку дітей

заповнений журнал щоденного облку роботи практичного психолога в школ

Проведення спостереження за окремим учнем та класом в цілому. Я обрала саме ці методики для визначення рівня пізнавальної сфери учнів, бо саме вони дають можливість побачити рівень пізнавальної сфери учнів різного віку, а завдяки своїй різноплановості зможуть надати об єктивні данні про учня. Вільно вибирати і використовувати методики навчання і виховання, навчальні посібники і матеріали, підручники, методи оцінки знань учнів. Далі я розповіла хлопчику стимульний матеріал проективної методики «Неіснуюча тварина» та запропонувала намалювати таку тварину. Дуже велика демонстративність примушує дівчинку протиставляти себе колективу свої знання, вміння, навички, досягнення та ін.

Next

Журналы школьные

заповнений журнал щоденного облку роботи практичного психолога в школ

Спочатку я познайомилася з хлопчиком ближче, щоб краще розуміти, що він за людина. Далі я розповіла дівчині стимульний матеріал тесту «Опитувальник Айзенка» та запропонувала пройти тест. Він може «взяти ініціативу у свої руки» і з великим захопленням довести справу до кінця. Знайомство з класним керівником, в чиєму класі проводитиметься соціально-психологічне дослідження. Захищаючи свою позицію, випробовувана уміє висловити свої думки в переконливій і емоційно привабливій формі, особливо коли йдеться про плани на майбутнє і постановці завдань на проміжні етапи.

Next